פתרונות העסקה לעמותות ומוסדות חינוך

יעול  שכיר מספקת פתרונות יחודיים להעסקה גמישה של אנשי חינוך ומדריכים 

העסקה של מורים ומדריכים בצוות ותקציב משתנה היא אחד אתגרים הגדולים של מוסדות חינוך כמו גם של החינוך הבלתי פורמלי. סט שעות ותעריף משתנים, תקנים זמניים, צרכים מקצועים שמתעדכנים כל הזמן.  הדבר האחרון שאותם גופים צריכים היא התעסקות עם עוד בירוקרטיה, ניירת וחשיפה לאתגרים ההקשורים לזכויות עובדים 

לכן אנו בקבוצת יעול שכיר הקמנו מסלול מיוחד, יעול שכיר – הדרכה וחינוך, שירות המתמחה בתעסוקת מדריכים ומורים: אנחנו מעסיקים אותם עבורך, עם חוזה עבודה, תנאים סוציאליים, פנסיה, ביטוחים, חופשות וכל מה שצריך מסביב.

לך יש ראש שקט, בידיעה שכל יחסי העובד והמעביד מטופלים על פי חוקי המדינה וכללי הביטוח הלאומי ולעובדים יש שקט, כשהם יודעים שכל הזכויות נשמרות עבורם. 

למי זה מתאים:

עיריות – עבור מורי תלן, צהרונים וחוגים

עמותות חינוך וחברה

בתי ספר ומוסדות חינוך אחרים

מתנסים ומנהלים קהילתיים. 

איך זה עובד?

קבוצת יעול שכיר וגוף החינוך חותמים על הסכם אספקת שירותים שמגדיר את חבויות שני הצדדים, עליות השכר, את מהות היחסים ואת תפקידי ספק השירותים בפועל (העובד) ואי קיום יחסי עובד מעביד.
לאחר פגישה מקוונת העובד מצידו חותם על הסכם עבודה אישי עם החברה והופך לעובד שכיר לכל דבר (ובינו לבין החברה מבית הקבוצה מתקיימים יחסי עובד מעביד).
העובד או גוף החינוך מדווחים לחברה על שעות העבודה ואנו משלמים לעובד את שכרו ומחייבים את הלקוח עבור עלות השירותים לעוד נשלח תלוש שכר מדי חודש ומופק טופס 106 בסוף שנת המס.

מה היתרונות עבור שירות?

יש יחסי ספק שירותים לקוח מוסדרים בין מזמין השירותי ההדרכה למורה/מדריך כיון שהוא נחשב עובד של הקבוצה.

למזמין השירותים מובטח כי כל המיסים משולמים כחוק.

גמישות ניהולית ותפעולית.

למזמין השירותים מובטח כי לעובד משולמות כל ההטבות הסוציאליות שהינן חובה כגון פנסיה ופיצויים וכן אופציונליות (אם הוא מעוניין בכך) כמו קרן השתלמות והטבות נוספות.

כל התמורה המשולמת ע”י מזמין השירותים עוברת לעובד למעט עמלת דמי הניהול שנשארת לחברה.

הוצאת החשבוניות היא מהירה יעילה ומסודרת החשבונית יוצאת אלא אם התבקשנו אחרת במייל עם חתימה אלקטרונית. 

ניתן להעסיק מספר מרובה של עובדים בשכר שונה ולקבל חשבונית אחת בלבד. 

העובד הינו עובד של החברה לכל תקופת ההסכם .מקבל השירות אינו חייב לקלוט את העובד בתום שנה.

 

כחלק מהאחריות החברתית של החברה שירות יעול שכיר – הדרכה וחינוך מסופק בהנחה משמעותית מעמלת השירות הרגילה אותה אנו גובים מלקוחות עסקיים. 

נשמע מתאים? בא נדבר ונתחיל לעבוד יחד

תפריט נגישות

בא נתחיל להעסיק היום

Call Now Button
× איך נוכל לעזור לך