שאלות נפוצות

מה מעמד עובדי החברה?

כל עובדי החברה נחשבים שכירים לכל דבר ועניין בכל הרשויות ובכללן מס הכנסה, מע”מ ביטוח לאומי ומשרד הכלכלה. לעובדים מוצא 106 של שכירים בסוף כל שנת מס. לעובד שפוטר עקב סיום פרוייקט משולמים דמי אבטלה . לעובדות (ועובדים) גם משולמים דמי לידה על ידי ביטוח לאומי כשכירים. 

מה מעמד עובדי החברה מול ארה"ב?

גם מול הרשויות בארה”ב עובדי החברה נחשבים שכירים לכל דבר ועניין.  כלומר אזרחים העובדים בחברה אינם חייבים בדמי ביטוח לאומי של עצמאיים (שלפי חוק ארה”ב הינם 15% מההכנסה). 

האם הפתרון חוקי?

בודאי! יעול שכיר מוכרת על ידי כל הרשויות בישראל ואף מספקת שירותים העסקה למגווןמשרדים ממשלתיים, רשויות מקומיות וארגונים חוץ ממשלתיים.  

עם אילו לקוחות יעול שכיר עובדת?

יעול שכיר עובדת עם חברות שונות מישראל מן העולם. עסקים קטנים ואף חברות ענק. עם ארגונים חוץ ממשלתיים כמו הג’וניט הסוכנות או פדרציות וארגוני צדקה בארה”ב. ועם משרדי ממשלה ורשויות מקומיות בישראל. 

האם העובדים מקבלים תלוש משכורת?

כל עובדי החברה מקבלים תלוש שכר ישירות לדואר האלקטרוני שלהם. מעבר לכך התלושים גם זמין החל מ15 לכל חודש בפורטל העובדים. כל עובד המצטרף מקבל שם משתמש וסיסמא לפורטל האישי שלו. 

איך לקוחות משלמים ליעול שכיר?

לקוחות יכולים לשלם לחברה בהעברה בנקאית בארץ או בחו”ל, בפתרון תשלומים כמו PAYONEER ובהמחאות. למידע נוסף הקישו כאן

איך מבוצעים תשלומי עובדים?

החברה משלם לעובדים את שכרם ישירות לחשבון הבנק מדי 1 או 9 לחודש. 

האם ניתן לשלם לספקים?

במידה ואתם עובדים עם ספק שירות מסויים יעול שכיר יכולה לשלם ישירות לספק מתוך ההכנסות המתקבלות מהפרוייקט/הלקוחות מולו אתם עובדים. 

האם ניתן לקזז הוצאות?

ניתן להגיש לחברה הוצאות מסויימות לקיזוז כנגד ההכנסה מהפרוייקט עליו עובדים. קיזוז הוצאות יעשה רק לאחר שהחברה בחנה את מהות ההוצאות ואישרה את הגשתן. 

האם משולמות הפרשות סוציאליות?

לכל עובדי החברה מופרשים כספים לפנסיה בהתאם לחוק ואף מעבר לכך. החברה משלמת לכל קרן פנסיה על פי בחירת העובדת או תספק לו את שירותי הסוכנות הפנסיוית שלה. לעובדים משולמת גם קרן השתלמות בהתאם לבחירתם (בהתאם לכדאיות הפיננסית והסכם ההתקשרות עם הלקוח עימו עובדים). בסיום העבודה הפנסיה מוסבת לבעלות העובד כמו אצל כל מעסיק. 

מה לגבי ימי מחלה?

תשלום ימי מחלה נעשה בהתאם לפרטי הההתקשרוית שלנו עם הלקוח עמו אתם עובדים. 

האם החברה עובדת עם כל המקצועות?

עם החברה עובדים בעיקר שלל בעלי מקצועות חופשיים. מטבע הדברים בימינו ישנה הטיה לסקטור הטכנולוגי וליועצים. בהתאם לקריטריונים שנקבעו על ידי הרשויות החברה שומרת לעצמה את הזכות לא לעבוד עם כל אדם שנראה שלא מתאים לכך. 

מה זמינות השירות במשרד?

ניתן לקבל שירות מהמשרד בימים א’-ה בין השעות 9:00 ל17:00. מעבר לכך נעשה כל מאמץ לענות לכל דוא”ל בתוך יום אחד. 

תפריט נגישות

Call Now Button
× איך נוכל לעזור לך